3rd Grade A Honor Roll



Monica Bonckowski, Kaylee Chancey, Sean Morin, McKenzie Baker, Cooper Barton, Anna Brennan, Kendall Chastain,  Jordan Harrison, Nathan Hicks, Mason Knudsen, Sarah Krupa, Kirby Strahan, Ashlyn Byrd, Spencer Barton, Henry Brooks, McKensie Dixon, Elizabeth Harshany, Hannah Krupa, Abigail Needles, Caleb Owens, Mekenzie Scott, Charles Walden, Sydney Ricker, Gunner Baker, Rylie Cochran, Baxley Downs, Deva Ikier, Lillie Magee, Meghan Titze, Nathan Coyle, Giacamo Crimaudo, Tyler Daw, Landry Hadder, Katelynn Hagon, Klarice Metty, Avery Miller, Rebekah Pruse, Jacob Barnes, Caitlin  Proper, Autumn Reynolds, Makine Vogt, Ella Waggoner, Lauren Watts, Jackson Wright, Brenden Barcellona, Brielle Lebrun, Morgan Lovern, Tanner Webb, Jayme Baker, Sean Burkhardt, Amanda Dunlap, Jocelyn Jouravel, Shane McDivitt, Kathryn McMackin, Jordon Morris, Davyn Pan, and Carly Russ.



 



3rd Grade A/B Honor Roll



Brent Cadenhead, Jesie Lee, Maleah Nelson, Ashlie Stokes, Andrew Wright, Victoria Flores-Torres, Emma Hansen, Aiden Land, Autumn Neet, Macai Sanchez, Kathryn Thompson, Madison Williams, Chyanne Womack, Madison Bale, Allison Hatteroth, Isabella Laplant, Richard Sample, Cameron Spann, Autumn Zagar, Chandler Sarahann, Alexis Elpejo, Chase Horton, Patrick Lunsford, Madison Newton, Molly Stewart, Kathryn Turner, Aaron Waters, Emily Bianca,  Skyler Fonacier, Bria Goad, Taylor Hardy, Haylee High, Aryana Hughes, Alyssa Daughtry, Zoe Goins, Nathan Helton, Cam’Ren Hughes, Hayden Johnson, Josie Lee, Cameron McGhee, Kennidi Szymanski, Shane Lewis, Jasmine Roberts, Asher Smith, Alyssa Trematerra, Nikolas Young, Clayton Bartush, Ashton Beeman, Tristan Columbus, Corbin Johnson, Anna Morgan, Eathan Nallick, Braydon Palmer, Jacob Richardson,  Lexi Shelby, Holland Tauscher, Jacob Browning, Danielle Chase, Zeke Gibson, Chase Jenkins, Grace McNally, Ethan Norris, Hayden Rogers, Miriam Williams, Grace Cavnar, Jordan Lewis, Natalie Lugo, Brandon Morgan, Savannah Regis, Tiana Swan, Anthony Tenuto, Jaden Thompson, Nicholas Baggett, Russell Brandt, Maralynn Engert, Gavin Godwin, Ashlynn Harrelson, Joshua Lucas, Kelsie Lucas, Jonathan Miller, Truitt Ritchie, Adrian Wilkerson, Brianna Hadley, Hope Hartzell, Johnny Heathcock, Mollee Powell, Maison Richardson, Dylan Ring, Madison Thompson, Nicholas Baghose, Joseph Gibson,Lauren Hensley, Kailey Kassinger, Emily Keebler, Sarah Mulcahy,and Brandon Patrick.



 



4th Grade A Honor Roll



Dalton Bell, Keith Delong, Tanya Hicks, Willow Sinkus-Blackburn, Victoria Stone, Kate Vandiver, Olivia Bazzelle, Hunter Davis, Augustine Dietrich, Kiley Dietrich, Micah Dietrich, Savanna Dietrich, Jonathan Fishman, Nathaniel Gavin, Ignacio Leon, Daniel Lucas, Francisco Ramirez, Jonathan Box, Laikyn Burklow, Abigail Cox, Shay Crooks, Kaylee Gehrke, Jaxson Kirchharr, Triston Knudsen, Wynston Newton, Riley Poggi, Wyatt Powell, Samuel Shaner, Riley Smith, Hailey Tucker, Tyler White, Brooklynn Bennett, Emma Confusione, Ethan Gappy, Hailey Kea, McCalister Kennison, Alyssa Pascoe, Zackary Pennington, Payton Pippin , Trevor Ray, Connor Stone, Autumn Welch, Madysen Bernard, Holly Inman, Maesa Lappin, Abby Aultman, Liam Brock, Emma Fischer, Brooke Lacsamana, Max Neal, Ty Pitts, Brandon Rodriguez, Madison Weber, Cooper Brisby, Jessica DaSilva, Logan Donohoe, McKinley Johnson, Joya Swails,  Alec Buractaon, Joshua Conners, Sydney Dodson, , Kendrick Glaze, Dylan Gordon, Peyton Hemby, Cole Kirchharr, Stephanie Kling, Tyler Miller, Kara O’Steen, Gabrielle Ottley, Sonthie Sfanos, Alexander Tislow, Brayden Tompkins, Aidan Westerkom, Isaac Brander, Haley Chasteen, Bailey Colony, Averie Garrett, Caleb Scott, Noah Thompson, Christopher Yelton, Kiera Bouie, Maurice Burnett, Rachael Higgins, Jack Kendig, William Kyzar, Drew McDonald, Xavier Ortiz, Kaitlin Titze, and Charles Townsend.



 



4th Grade A/B Honor Roll



Leanna Burkhardt, Jason Chandler, Kayleigh Cranford, Mathew Dean, Owen Glover, Ana Hall, Ned Nowling, William Ray, Dakoda Skelton, Brayden Thomas, Paige Davis, Julia Knight, Olivia McCranie, Jake Welch, Jayden Freeman, Riley Pugh, Collier Ransom, Pate Garrett, Caleb Grayson, Andrew Labertew, Christian Messe, Janathan Poston, Kobe Delancey, Cameron Goodenow, Landen Haskins, Anna Vanwormer, Stephen Westrick, Abigail White, Skyler Bean, Kensley Burroughs, Malachi Dixon, Ethan Hansen, Michial Holmes, Dakota Knott, Cannon Lyner, Kirsten Seals, Peyton Taylor, Emily Telesz, Zoe Warner, Ellie Woodard, Christopher Yarbrough, Antoine Calderon, Zachary Dake, Nazira Gonzalez, William Luke, Garrett Batch, Kyler Foster, Darien Gilbert, Summer Lowitz, Lydia Ridgeway, Jonathan Spata, Ashtyn Allen, Chance Harrison, Zayda Baker, Destiny Hawthorne, Connor Chapman, Jonah Fierro, Austin Jarvis, Christopher Moore, Harley Robinson, Haley Scenna, Tyler Schanzle, Aubree Stevens, Jaci Villafania, Samantha Way, Ethan Gilmore, Emily  Hagans, Laney McWilliams, Sienna Patterson, Jonathan Pierson, and Bradley Styranec.



 



5th Grade A Honor Roll



Tyler Godwin, Emma Price, Jada Bryant, Aubrey Hazel, Hannah Loftus, Cainan Mabry, Thomas Rowe, Bethany Crow, Ellison Ferro, Ashley Fields, Darrius  Guerro, Luke Siyufy, Earl Noah, Parker Fell, Gabriel Hagon, Nicholas Miller, Andrew White, Cody Gavin, Catherine Bilbrey, Madelyn Constantine, Grace Hadder, Madison Hill, Morgan Lassiter, Alyssa Leanza, Emmalynn Rupert, Blake Broxson, Ansley Ezekiel, Kennady Grant, Suzannah Henderson, Samantha Laporta, Kason Lincke, Ethan Lipski, Annika Mathis, Micah Miller, EJ Monforton, Julie-ann Morgan, Jeffrey Peacher, William Roan, Kyle Wise, Alyssa Andrews, Haley Bondurant, Katherine Brabham, Christina Coyle, Madison Fendley, Jacob Kurmann, Camden Lowe, Katelyn Needles, Hannah Ricks, Chrisopher Watts, Elena Bustoz, and Wilson Cornelius.



 



5th Grade A/B Honor Roll



Devin Box, Colby Emmons, Alysa Grant, Madison Harris, Emily McVoy, Makayla Michael, Hailey Mixon, Jonathan Nowling, David Stickle, Gabriel Tomey, Aza Boykin, Hannamarie Castleman, Dillon Clark, Jacob Hopkins, Gavin Jaramillo, Madeline O’Mary, Emily Perry, Mary Provencher, Kobe Ward, Savanna Bartley, Ivan Guerrero-Cruz, Fernando Guerrero-Cruz, Alyssa Lazzaretto, Joshua Lewis, Cheyenne Lollie, Jared McGee, Jordan Menefee, Travis Nelson, Mario Ortiz, Kaitlyn Rodgers, Catherine Sangabriel-Moner, Gavin Stevens, Jace Bean, Mackenzie Beckley, Tyler Buchanan, Katie Dolihite, Jacob Garrett, Spenser Glass, Breanna Harris, Matthew Howard, Madison Kendrick, Taylor Morris,  Diona Schmick, Madison Thomas, Caden White, Chase Barcus, Maggie Farmer, Zane Gibson, Brittany Glass, Kenna McKinley, Timothy O’Brien, Jake Reid, Brittany Williams, Terra Black, Lauren Bolton, Adam Fox, Bo Gehrke, Nathaniel Hensley, Olivia Marcantonio, Timothy Mullins, Carley Rogers, Caleb Ward, Eliana Colon, Brianna Abrams, Chloe Channell, Cade Fierro, Jerry Miller, Christian Ottley, Parker Tubb, Dakota Bland, Chase Bragg, Joseph Collins, Nathaniel Durden, Seth Harris, Charles Kye, Daniel Morgan, Rebekah Morgan, David Clark, Allison Feraci, Brittany Jordan, Kyleigh McClusky, Alexander Rodriguez, Timothy Sanders, Alexus Shultz, Stevie Townsend, Danielle Ward, Juan Dominguez-Toribio, Gabriella Lenzen, James Richardson, and Emily Shively.